O nas

Marta Skręta-Aniołek - adwokat, członek Warszawskiej Izby Adwokackiej.

Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Warszawie (2005). Doświadczenie zawodowe zdobywałam w warszawskich kancelariach prawniczych. Brałam udział w wielu kursach i szkoleniach, m.in. pod patronatem LCCI; Język francuski w Unii Europejskiej w Instytucie Francuskim; The European Union Competition Law – Europejskie Prawo Konkurencji w Brukseli i innych organizowanych przez Towarzystwo Przyjaźni Polsko-Francuskiej i EWSPiA. Prowadziłam także badania naukowe na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Montpellier we Francji w zakresie historii prawa.

W codziennej pracy posługuję się językiem polskim i angielskim, a także incydentalnie językiem francuskim. Zajmuję się głównie obsługą spółek prawa handlowego, ale także sprawami klientów indywidualnych. Pomagam podmiotom zagranicznym w przeniesieniu lub zakładaniu działalności gospodarczej w Polsce.

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.