Sprawy cywilne

Sprawy cywilne i spadkowe

Jest to jedna z najobszerniejszych gałęzi prawa – każdego dnia spotykamy się z przepisami, które regulują nasze życie. Jednak wiele problemów wymaga odpowiedniej pomocy, w skomplikowanych sytuacjach można ją znaleźć w kancelarii, która będzie reprezentowała ludzkie interesy. Często w poszukiwaniu rozwiązania problemu sięgamy po pomoc do internetu – działania podejmowane na własną rękę mogą mieć jednak różny skutek. W ostateczności okazuje się zazwyczaj, że nie obejdzie się bez fachowej konsultacji prawnej.

Zajmujemy się wieloma sprawami z zakresu prawa cywilnego, prawo spadkowe i rzeczowe również jest przedmiotem naszej działalności. Większość spraw dotyczy kwestii umowy. Prawidłowo sporządzona gwarantuje, że kontrakt będzie właściwie wykonany, a prawa i obowiązki zrozumiałe dla wszystkich – taka sytuacja zabezpiecza nas przed ewentualnymi problemami w przyszłości oraz dba o interesy stron. Przygotowujemy i opiniujemy różnego rodzaju umowy cywilnoprawne, dochodzimy odszkodowań, opracowujemy sprawy związane z ustaleniem służebności przesyłu. Negocjujemy umowy, doradzamy w kwestiach spadków, ochrony dóbr osobistych i własności. Jesteśmy odpowiedzialni za stworzenie regulaminów i statutów.

Analizujemy każdy przypadek indywidualnie i przedstawiamy Klientom skuteczne rozwiązania. Z chęcią podejmujemy się prowadzenia spraw również na drodze sądowej – zapewniamy całościową opiekę prawną. Wiemy, jak skutecznie doprowadzić do rozwiązania problemu, dlatego zapraszamy do współpracy.