Prawo gospodarcze

Profesjonalna obsługa prawna firm w Warszawie

Kancelaria Adwokacka Marta Skręta-Aniołek świadczy usługi z zakresu prawa handlowego. Nasza gruntowna wiedza oraz wieloletnie doświadczenie w tak szerokiej dziedzinie, jaką jest prawo gospodarcze, pozwalają nam na zaoferowanie Klientom profesjonalnej, kompleksowej obsługi prawnej. Reprezentujemy podmioty gospodarcze, jak również osoby fizyczne. Świadczymy prawną pomoc zarówno firmom polskim, jak i zagranicznym, również w języku angielskim. Obsługujemy duże międzynarodowe korporacje, a także małe i średnie przedsiębiorstwa. Dokładamy wszelkich starań, aby zaproponować Państwu rozwiązania pozwalające na osiągnięcie założonego celu, bez narażania organizacji na straty.

Proponujemy doradztwo oraz pomoc na każdym etapie działalności przedsiębiorstwa. W zależności od oczekiwań naszych Klientów, oferujemy stałe lub doraźne usługi.

Szeroki zakres usług

Obsługa prawna przedsiębiorstw realizowana przez naszą kancelarię obejmuje przede wszystkim rzetelne przygotowywanie dokumentacji koniecznej do zawiązania oraz działania spółek, w tym sporządzanie m.in. pism niezbędnych do zarejestrowania podmiotu w KRS, regulaminów organizacyjnych, stosownych uchwał, a także organizowanie zgromadzeń. Opracowujemy projekty umów i statutów. Świadczymy usługi doradcze w zakresie wewnętrznych stosunków między wspólnikami lub organami spółek. Pomagamy zagranicznym podmiotom w założeniu oraz przeniesieniu działalności gospodarczej do Polski.

Proponujemy także usługi w zakresie spraw podatkowych związanych z działalnością osób prawnych. Zabezpieczamy umowy i wierzytelności, zajmujemy się też opracowywaniem, opiniowaniem i negocjowaniem umów. Rozwiązujemy kłopoty i trudności związane z nienależytym wykonaniem lub niewykonaniem umów cywilno-prawnych.

Nasze usługi obejmują również bieżącą pomoc i obsługę przedsiębiorstw w korporacyjnym zakresie, taką jak rozwiązywanie problemów prawnych firm. Zajmujemy się sprawami wewnętrznymi, dotyczącymi związków zawodowych czy pracowników, jak również zewnętrznymi, związanymi z codzienną działalnością organizacji: z dziedziny prawa pracy i konkurencji, odszkodowań i ubezpieczeń, umów różnego rodzaju i innych zagadnień. Oferujemy kompleksowe działania przeciwko nieuczciwej konkurencji. Zapewniamy zastępstwo procesowe przedsiębiorstw przed sądem lub organem egzekucyjnym, jak również reprezentujemy firmy przed organami administracji rządowej oraz samorządowej.

Skuteczna kancelaria dla przedsiębiorstw - Warszawa i okolice

Siedziba naszej kancelarii mieści się w Ożarowie Mazowieckim przy ulicy Dmowskiego 24, jednak – w zależności od preferencji Klienta – bez problemu możemy również dojechać pod wskazany adres w każde inne miejsce. Powierzając nam obsługę prawną swojego przedsiębiorstwa, zyskują Państwo pewność rzetelności oraz indywidualnego podejścia do Państwa firmy i sprawy.

Jeśli poszukują więc Państwo doświadczonej, solidnej kancelarii prawnej, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością przedstawimy więcej informacji na temat świadczonych przez nas usług.