Prawo rodzinne

Prawo rodzinne - rozwody, podział majątku, alimenty

W życiu człowiek niejednokrotnie staje przed problemami, z którymi nie może poradzić sobie sam. Aby walczyć o swoją rodzinę, jest w stanie poświęcić wiele, często zapominając o własnym szczęściu. Czasem trzeba nawet stanąć na drodze sądowej, by zagwarantować sobie godną przyszłość. Decydując się na taki krok, warto zadbać o pomoc doświadczonego specjalisty, jakim jest adwokat, który profesjonalnie zajmie się Państwa sprawą i przeprowadzi przez cały proces.

W tak skomplikowanych sytuacjach powinno się móc polegać na instytucji, która będzie walczyła o prawa. Reprezentowanie osoby znajdującej się w trudnej relacji to zadanie, które wymaga nie tylko kwalifikacji zawodowych, ale także doświadczenia. Nasza kancelaria specjalizuje się w prowadzeniu spraw z zakresu prawa rodzinnego. Wiemy, jak wiele kosztuje zwrócenie się o pomoc. Umiejętności to nie wszystko, czego oczekuje się od specjalisty – prawnik musi być więc osobą empatyczną, która zrozumie problem i będzie mogła wspierać swojego Klienta aż do czasu rozwiązania sprawy.

Pomoc prawna w trudnych chwilach

Jesteśmy dynamicznym zespołem, który podchodzi indywidualnie do każdego problemu – nie sięgamy po schematyczne rozwiązania, a opracowujemy plan działania, dostosowany do Państwa potrzeb. W tak delikatnych sprawach jak rozwody czy alimenty staramy się znaleźć taką opcję, która nie narazi na szkody najbliższych członków rodziny. Oferujemy kompleksowe usługi, obejmujące m.in. sporządzanie pism procesowych, umów, opinii prawnych, a także reprezentowanie Klienta przed sądem, organami ścigania, organami administracji publicznej czy innymi instytucjami.

Dbamy o interesy naszego zleceniodawcy również jako strona podczas prowadzenia negocjacji. Specjalizujemy się w sprawach o rozwód, pozbawienie i ograniczenie władzy rodzicielskiej czy separację. Zajmujemy się też postępowaniami dotyczącymi ograniczenia i zakazu kontaktów z dzieckiem. Działamy w imieniu naszych Klientów w walce o sprawiedliwy podział majątku, a także rozliczenia nakładów czy zniesienia współwłasności – zarówno pomiędzy małżonkami, jak i osobami będących w konkubinacie.

Doprowadzamy sprawę do końca najszybciej jak to możliwe – wiemy, że takie sytuacje wiążą się z silnymi emocjami oraz stresem, dlatego dzięki fachowej pomocy jesteśmy w stanie zminimalizować negatywne skutki doświadczenia. Umożliwia to również wykluczenie lub ograniczenie kontaktu z drogą stroną i sprawia, że cały proces przebiega sprawniej. Udzielamy wszelkich potrzebnych informacji, a każde działanie konsultujemy z Państwem.

Powierzenie spraw rodzinnych w czyjeś ręce jest trudną decyzją, która wymaga zaufania – na tym głównie opieramy współpracę i wierzymy, że wybór naszej kancelarii ułatwi rozwiązanie problemu. Poszukując profesjonalistów, którzy właściwie poprowadzą Państwa sprawę, warto odwiedzić stolicę – Warszawa jest miastem, w którym każdy może liczyć na skuteczną pomoc prawną, zgłaszając się do kancelarii MSA. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy odpowiedzi na Państwa pytania.