Prawo administracyjne

Prawo administracyjne

Kancelaria adwokacka Marta Skręta-Aniołek świadczy usługi z zakresu prawa administracyjnego. Ta dziedzina prawa reguluje stosunki prawne powstające między podmiotami, a organami samorządu terytorialnego i administracji państwowej. Kancelaria wydaje również pisemne i ustne opinie, udziela porad prawnych, a także reprezentuje Klientów przed sądami administracyjnymi i uprawnionymi organami. Sprawy tego rodzaju dotyczyć mogą m.in. postępowań administracyjnych, spraw obywateli i cudzoziemców, spraw z zakresu prawa budowlanego lub mieszkaniowego, a także tych wynikających z wydania nieprawidłowych decyzji przez organy administracyjne (takich jak skarga kasacyjna do Naczelnego Sądu Administracyjnego).

Prawo administracyjne dotyczy wielu dziedzin życia prywatnego i zawodowego. Zapisy prawne odnoszące się do tej gałęzi prawa bardzo często mogą okazać się niezrozumiałe, dlatego kancelaria proponuje swoje usługi, które świadczy na rzecz uczestników podstępowań. W ich ramach przygotowuje kompleksowe oferty i sporządza specjalne środki odwoławcze. Ponadto kancelaria adwokacka pomaga w uzyskiwaniu zezwoleń, koncesji oraz licencji, jakie są niezbędne do założenia lub prowadzenia działalności gospodarczej. Oferta skierowana jest do osób prywatnych, jak również firm i przedsiębiorstw.

Kancelaria adwokacka Marta Skręta-Aniołek stanowi doskonały wybór z uwagi na doświadczenie i zaangażowanie jej pracowników. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z listą usług z zakresu prawa administracyjnego.